Půjčovna strojů a nářadí

Půjčovna s téměř 30 letou tradicí na trhu

Hledáte spolehlivou půjčovnu nářadí v Ostravě? Ať už jste hobby kutil nebo profesionální řemeslník, u nás v QT technik najdete vše, co potřebujete!

Naše půjčovna nářadí nabízí produkty za skvělé ceny, a to bez kompromisů v kvalitě. Díky našemu rozsáhlému skladu se nemusíte obávat o dostupnost požadovaného nářadí. Potřebujete vrtačky, pily, brusky, vibrační techniku nebo třeba zahradní program? To vše a mnohem více najdete u nás.

Co vás může překvapit, je možnost zakoupit stejné produkty, které máme k půjčení, přímo na našem e-shopu. Ano, čtete správně. Pokud si některý stroj či nářadí oblíbíte natolik, že byste jej chtěli mít doma stále po ruce, nabízíme vám možnost ho zakoupit.

Ať už potřebujete nářadí na jednorázový projekt, nebo hledáte dlouhodobého partnera pro vaše stavební či řemeslné aktivity, naše půjčovna nářadí v Ostravě je tu pro vás! Nejen, že nabízíme vynikající sortiment a skvělé ceny, ale také vám poskytneme prvotřídní zákaznický servis.

Nečekejte a rezervujte si nářadí online, nebo nás navštivte osobně v naší prodejně QT Technik. Vaše profesionální půjčovna nářadí je tu pro vás každý pracovní den od 7:00 do 16:00 hod.

nebo

Můžete se podívat na PDF katalogy jednotlivých výrobků a zjistit více informací o prodloužené záruce některých produktů.

Zobrazit katalogy