Kontaktní informace

Máte dotaz na naši společnost, k půjčovně nástrojů nebo nějaký jiný? Využijte některý z našich kontaktů a my se vám obratem ozveme zpět.

QT Technik spol. s r.o.

Těšínská 2088/179,
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

IČ: 61977837, DIČ: CZ 61977837

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 12479

Sekretariát/Rezervace půjčovna

E-mail: sekretariat@qt.cz

Telefon: 596 235 250-3

Prodejna/Půjčovna

E-mail: prodejna@qt.cz

Telefon: 736 626 937

Obchodní zástupci

Dalibor Janás

Velkoobchod Raimondi a Distar + technické poradenství

E-mail: Dalibor@qt.cz

Telefon: 736 626 939

Roman Kočí

Specialista na Milwaukee

E-mail: Koci@qt.cz

Telefon: 608 511 170

Jan Hmiro

 

E-mail: Hmiro@qt.cz

Telefon: 733 733 859

Robert Štasta

 

E-mail: Robert@qt.cz

Telefon: 736 626 936

Ostatní kontakty

Příjem oprav

E-mail: Opravy@qt.cz

Telefon: 778 062 693

Fakturace

E-mail: Fakturace@qt.cz

Telefon: 596 235 250

Účetní

E-mail: Uctarna@qt.cz

Telefon: 776 760 166

Logistika

E-mail: Prodejna@qt.cz

Telefon: 736 626 932

Správce nemovitostí

E-mail: spravce@qt.cz

Telefon: 731 504 055

Jsme na sociálních sítích:
Pošlete nám zprávu
Vložte rychlý dotaz prostřednictvím formuláře. Brzy odpovíme.

Rychlá zpráva

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nebo

Můžete se podívat na PDF katalogy jednotlivých výrobků a zjistit více informací o prodloužené záruce některých produktů.

Zobrazit katalogy