O nás

Tým QT Technik

Co děláme

Společnost QT Technik spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1994. Zabýváme se prodejem profi strojů a nářadí pro stavbu, průmysl a řemeslníky. Najdete u nás půjčovnu a servis tohoto sortimentu.

Jsme jedna z největších firem na Ostravsku, která poskytuje širokou škálu profesionálních služeb. Nabízíme i poradenství v oblasti stavitelství a konzultace s našimi kvalifikovanými pracovníky.

Dále nabízíme:

  • Vytápění – vytápění jednorázových i dlouhodobých akcí včetně dodávky paliva formou pronájmu
  • Diamantové vrtání – provádíme jádrové vrtání pomocí dia korunek s použitím hlavně do betonu s ocelovou výstuží až do Ø 350 mm
  • Kotvení – do všech druhů stavebních materiálů pomocí chemie, oceli a plastu.

 

Virtuální prohlídka

 

Proč zvolit  QT Technik ?

 

Osobní přístup

Snažíme se o vstřícné jednání ke všem zákazníkům. U stálých zákazníků jsme schopni poskytnout nadstandardní služby a snažíme se vytvořit ,,přátelské prostředí“.

Odborné poradenství

Zákazníkovi se dostane odborné rady od proškolené obsluhy. Vždy hledáme společně se zákazníkem nejvhodnější řešení pro jeho potřeby. Podle těchto potřeb nabídneme nejlepší možné řešení.

Ochota

Vstřícné jednání, požadované nářadí a stroje zákazníkovi ukážeme, vysvětlíme vše, co se týká obsluhy, odzkoušíme se zákazníkem a pomůžeme naložit.

Šíře sortimentu

Široký výběr ručního nářadí, příslušenství a drobné stavební mechanizace. Podívejte se do Půjčovny.

Flexibilita

Možnost pružně zařadit do půjčovny požadované nářadí, nebo příslušenství, které momentálně v půjčovně není. To ovšem závisí na konkrétní situaci, druhu stroje apod. (není to denní záležitostí). Tím, že jsme spojeni s prodejnou nářadí, můžeme zákazníkovi ihned nabídnout široký výběr spotřebního materiálu a příslušenství k zapůjčeným strojům.