MILWAUKEE HEAVY DUTY  CENTRUM  OSTRAVA

NEJVĚTŠÍ NA SEVERNÍ MORAVĚ. NEJKVALITNĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ NÁŘADÍ MILWAUKEE S 3 LETOU GARANCÍ A NEJŠIRŠÍM PORTFOLIEM STROJŮ NA TRHU PRO STAVBU A PRŮMYSL !

Přímo v našem Milwaukee centru si můžete sami nebo za pomocí našich zkušených prodejců veškeré stroje a příslušenství Milwaukee vyzkoušet .

Naší standardní službou je individuální přístup ke každému zákazníkovi  předvedení nářadí přímo na Vaší firmě nebo stavbě.

Nabízíme široký poradenský servis při výběru těch nejvhodnějších strojů na dané aplikace.

Na nářadí Milwaukee poskytujeme prodlouženou záruku až 3 roky. Pro získání 3 leté záruky je nutná registrace stroje (výrobního čísla). Registraci na požádání velmi rádi provedeme za Vás v našem Milwaukee centru při prodeji.

Na veškeré nářadí zakoupené u nás poskytujeme záruční i pozáruční servis.

BIG RED TOUR 2018

8. června 2018 se u nás konal Big Red Tour .
Jediná zastávka v Moravskoslezském kraji byla u nás na QT TECHNIKU 8. června 2018. Měli jste jedinečnou šanci se na něj podívat a vyzkoušet si nářadí v rámci jejich Big Red truck tour. Červený kamion Milwaukee se letos zastavil na deseti místech v české a slovenské republice, kde předváděcí technici demonstrovali to nejnovější a nejlepší nářadí, které v Milwaukee pro letošek vyrobili.

FOTOGALERIE

ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT KATALOGY MILWAUKEE

STÁHNĚTE SI KATALOG STROJŮ 2019/2020    

HD NEWS ÚNOR – DUBEN 2019