Prodej

Co můžeme nabídnout

Star

01

TOP kvalitu

Prodáváme zboží špičkové kvality. Najdete u nás velký výběr profi stojů a nářadí popř. k objednání. Samozřejmostí jsou garanční prohlídky a servis.

Build

02

Profi nářadí

U nás najdete sortiment předních výrobců profesionálního ručního nářadí, malé stavební mechanizace, příslušenství a spotřebního materiálu.

Briefcase

03

+ 20 let zkušeností

Nabízíme přes dvacet let zkušeností v oboru, individuální přístup k zákazníkům a odbornou pomoc při výběru zboží.

Nářadí Atika se vyznačuje vysokým výkonem bezpečným a snadným ovládáním a dlouhou životností.

Přední výrobce profesionálního  nářadí jako jsou kladiva, vrtačky, brusky, aku nářadí, lasery  a široký výběr příslušenství. 

Specialista na pneumatické a plynové sponkovačky a hřebíkovačky a spotřební materiál (hřebíky, spony, kroužky). Podívejte se na náš E-shop.

Dodavatel na svářecí a obráběcí stroje, kompresory, pneumatické nářadí, ohýbačky profilů, zakružovačky profilů, vrtačky, brusky dvoukotoučové a pásové, soustruhy, frézky, pásové pily, svěráky a paletové vozíky.

Výrobce elektrického zařízení. Kabelové bubny, kabelové boxy, mobilní staveništní rozvodnice, svítilny, světelné zdroje, prodlužovací kabely apod.

Elektronářadí pro profesionály pro oblasti vrtání, šroubování, sekání, broušení, řezání apod. Podívejte se na kompletní sortiment značky DeWALT v přehledném katalogu

Profesionální lesnické a zahradní stroje: pily, sekačky, křovinořezy apod.

Specialista na sanaci, broušení , leštění a a tesařské stroje. 

Kotvy mechanické i chemické, hmoždinky, závitové tyče, kompletní upevňovací systém. Tmely, lepidla, pěny. Podívejte se na náš E-shop.

Specialista na broušení kovu a nerezi, sanaci a suchou výstavbu. Podívejte se na kompletní sortiment značky Flex v přehledném katalogu.

líče, hlavice, kleště, šroubováky, kladiva, nýtovací kleště, momentové klíče, přípravky apod. Tisíce položek pro průmysl a řemeslo.

Specialista na pneumatické a plynové sponkovačky a hřebíkovačky a spotřební materiál (hřebíky, plyn atd.).  Podívejte se na kompletní sortiment značky Kmr+Bea v přehledném katalogu.

Výrobce kleští nejvyšší kvality i pro speciální použití. Podívejte se na náš E-shop kompletní sortiment značky Knipex v přehledném katalogu.

Ucelený program brusných a řezných nástrojů, kotouče, lamelové kotouče, brusná tělíska, frézy apod. Podívejte se na kompletní sortiment značky Lukas v přehledném katalogu.

Tradiční značka Japonského výrobce elektronářadí a rozsáhlého příslušenství. Podívejte se na kompletní sortiment značky Makita v přehledném katalogu.

Jsme největší Heavy Duty centrum Milwaukee na severní Moravě. Milwaukee je profesionální nářadí s 3 letou zárukou a nejširším výběrem strojů pro stavbu a průmysl. Podívejte se na náš E-shop nebo kompletní sortiment značky Milwaukee v přehledném katalogu strojů

Tradiční výrobce ručního nářadí a příslušenství. Podívejte se na kompletní sortiment značky Narex v přehledném katalogu.

Profesionální stroje pro opracování dlažeb, kamene, betonu – řezače spár, pily na zámkovou dlažbu, pily na obklady, ucelený sortiment příslušenství. Podívejte se na náš E-shop.

Stříkané fasádní omítky, fasádní barvy, malířské barvy, fasádní lepidla. Podívejte se na kompletní sortiment značky Porolit v přehledném katalogu.

Špičkové stroje a příslušenství pro obkladače, podlaháře a zedníky. Podívejte se na náš E-shop nebo kompletní sortiment značky Raimondi v přehledném katalogu a nebo na stránkách Raimodi.

RYOBI power tools, jako největší a nejinovativnější výrobce elektrického nářadí na světě, se specializuje na výrobu skutečně dostupného profesionálního elektrického nářadí. To je důvod, proč značku RYOBI volí miliony majitelů domů, truhláři, kutilové, řemeslníci a stavitelé oceňující hodnotu.

Schneider nabízí kompletní řešení v oboru tlaková vzduchotechnika: Podívejte se na náš E-shop nebo kompletní sortiment značky Schneider v přehledném katalogu. 

Pneumatické nářadí   Mobilní kompresory   Stacionární kompresory   Stacionární šroubové kompresory Rozvody stlačeného vzduchu    Úprava stlačeného vzduchu 

Významný výrobce nářadí a přípravků pro průmysl, stavbu, řemesla i hobby použití. Podívejte se na náš E-shop nebo kompletní sortiment značky Stanley v přehledném katalogu.

Kompletní program řezných a brusných kotoučů na kov, nerez, beton, stavební materiály, diamantové korunky, pily. Podívejte se na náš E-shop nebo kompletní sortiment značky Tyrolit v přehledném katalogu.

Previous
Next